مطالب متفرقه

درمان افسردگی در تهران

افسردگی می تواند در برابر درمان مقاومت کند. درمان افسردگی شدید به درمان های ترکیبی و بلند مدت مشخصی نیاز دارد.

ممکن است برای درمان افسردگی اقدام کرده باشید و افسردگی شما بهبود نیافته باشد. در این شرایط احتمال شدید بودن افسردگی خود را باید مد نظر قرار دهید. ممکن است شما به درمان افسردگی شدید نیاز داشته باشید.

مراجعه به بهترین روانشناس تهران همراه با استفاده از داروی ضد افسردگی می تواند افسردگی شدید را کاهش دهد. اما برای درمان اثربخش، لازم است که درمان خود را حتما اامه دهید. درمان های کوتاه مدت ممکن است کمک زیای نکنند. یا ممکن است علائم شما به طور موقتی کاهش یابند.

اگر درمانگر شما دارو ضد افسردگی تجویز کرده ولی افسردگی شما بهبودی نیافته است، از درمانگر خود بخواهید شما را به یک دکتر روانشناس برای رواندرمانی ارجاع دهد. یک روانشناس خوب در تهران در ابتدا ارزیابی جامعی از شما به عمل می آورد:

دکتر روانشناس تاریخچه مشکلات مرتبط با افسردگی شما را ارزیابی می کند.

موقعیت های مختلف زندگی شما که ممکن است در افسردگی نقش داشته باشند بررسی می شوند.

درمان هایی را که تا به حال استفاده کردید مورد بررسی قرار می گیرد.

عوارض جانبی داروها و مشکلات جسمی حاصل از آنها بررسی می شوند.

مشکلات جسمی می توانند علائمی مشابه افسردگی ایجاد کنند. بنابراین قبل از شروع درمان افسردگی مشکلاتی  مانند مشکل تیروئید، یا مشکلات قلبی عروقی آزمایش می شوند. برای دریافت نوبت درمان افسردگی زمان خود را از دست ندهید.

بهترین روانشناس تهران

یک سئوال اساسی که باید به آن پاسخ دهید این است که هدفی را در درمان جستجو می کنید. اهداف شما می تواند متفاوت باشد. مواردی از قبیل پیدا کردن احساسی بهتر نسبت به خود یا از دارو نتیجه نگرفتن و شروع رواندرمانی.

امکانات خود را برای ملاقات با بهترین روانشناس تهران بررسی کرده و با توجه به آنها دست به انتخاب بزنید.

ابتدا لیستی کوتاه از روانشناسان مورد نظر خود را تهیه کنید. سپس با آنها تماس تلفنی بگیرید. با این کار به شما کمک می شود تا عوامل مختلفی مثل ساعات کاری و هزینه را متوجه شوید. در حین گفتگوی تلفنی موضوعات زیر را در ذهن خود داشته باشید:

حین گفتگو متوجه صداقت پاسخ دهنده شدید؟

آیا نسبت به بیمار جدید پذیرش دارند؟

مدت زمانی که باید در لیست انتظار باقی بمانید چقدر است؟

برای دستیابی به اهداف درمانی، در وهله اول باید ارتباط درمانی مناسبی با روانشناس خود ایجاد کنید. ممکن است رواندرمانی نتایج بسیار سریعی به همراه نداشته باشد. اما در طولانی مدت نتایج خوبی بدست خواهید آورد. برای دریافت نوبت از بهترین روانشناس تهران دکتر علوی نژاد زمان خود را از دست ندهید.

بهترین روانشناس تهران کیست؟

روانشناسان بر این باور هستند که شما می توانید مشکلات و ناراحتی های خود را بدون استفاده از داروها و از دست رفتن تعادل شیمیایی مغز حل کنید و بهبود یابید. ایجاد تغییر رضایت بخش در زندگی موضوعی است که همه افراد خواستار آن هستند. به همین دلیل مراجعه به روانشناس و دریافت کمک به شما توصیه می شود.

بهترین مشاور ازدواج تهران

آیا می دانید بهترین مشاور ازدواج تهران کیست؟ یقیناً روانشناسی است که ازدواج و وصلت میان دو زوج را مهم ترین اتفاق در زندگی آنها می داند. هر کسی به نوعی یکی از اصلی ترین دغدغه های زندگیش ازدواج است. زیرا ازدواج تمامی جوانب و مسائل گوناگون زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل است که انتخاب مشاوره ازدواج بهترین راهکاری است که زوجین می توانند از آن برای حل مشکلات و تصمیم گیری ها استفاده کنند.

جلسات مشاوره ازدواج تهران

مواردی که بهترین مشاور ازدواج تهران طی جلسات بررسی می کند شامل موارد زیر می شود.

درك هدف طرفين از ازدواج

آموزش هاي مهم و اساسي درباره زندگي مشترک

راهنمايي طرفين برای کاهش دخالت ديگران

تصميم گرفتن سازگارانه در درباره امور اقتصادی

طبق پژوهش هاي انجام شده، زوج هايي كه پیش از ازدواج به مشاوره خوب در تهران مراجعه كرده اند، 31 درصد کمتر طلاق گرفته اند.

مشکلات زندگی می توانند شدت یابند و سایر ابعاد زندگی را نیز تحت تاثیر قرار دهند. با مراجعه نکردن به موقع به یک مشاور ازدواج خوب در تهران مشکلات شما شدت میابند. در این شرایط حل کردن آنها نیز دشوار خواهد شد.

مشاوره خانواده در تهران

مشاوره خانواده در تهران با هدف تغییر و رشد در روابط بین فردی و هیجانی اعضا خانواده شکل گرفته است.

یک مشاوره خانواده خوب در تهران گفتگو را به عنوان عاملی مهم و تاثیرگذار در ارتباطات بین اعضای خانواده در نظر می گیرد. اگر در خانواده خود احساس رضایت مندی کمی احساس می کنید یا مشکلاتی وجود دارد که حل آنها برای شما دشوار است. می توانید از مشاوره خانواده کمک گرفته و نسبت به حل مشکلات با کمک یک متخصص اقدام بفرمائید.

مشاوره های خانواده زیادی در تهران وجود دارد که شما می توانید از آنها کمک دریافت کنید. خدمات مشاوره بسییار متنوع است ولی هدف همه آنها ایجاد و شکل دهی به یک تعادل دوباره می باشد.

مشاوره خانواده در تهران چه کمکی به شما می کند؟

مشاوره خانواده در تهران و سایر شهرهای بزرگ، با هدف بهبود روابط، حل مشکلات رفتاری، مداخله در بحران های خانوادگی (از قبیل فوت عزیزان، بیماری لاعلاج) و ایجاد یک فضای متعادل شکل گرفته است.

بعضی خانواده ها دارای یک عضو هستند که دارای یک بیماری طبی یا روانی است. وقتی این مشلات بهبود یابند، روابط بین فردی و تعاملی نیز سازگارتر خواهد شد.

خانواده درمانی معمولاً برای کمک به حل مشکلات رفتاری کودکان نیز مورد استتفاده قرار می گیرد. وقتی كودك یا نوجوان اضطراب یا افسردگی داشته باشد کارکرد خانوادگ نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

تغییرات جدید در زندگی نیز می تواند مسبب استرس و به هم خوردن تعادل خانواده شود. همیشه مشاوران خانواده توصیه کرده اند که قبل از مزمن شدن مشلات برای حا آنها اقدام کنید.

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی در حال حاضر گسترش یافته است. با توجه به همه گیری بیماری اخیر استفاده از این مشاوره بیش از پیش شده است. دیگر دسترسی به بهترین روانشناس تهران یا سایر شهرها دشوار نخواهد بود.

مشاوره آنلاین شرایطی را فراهم آورده که بتوانید به راحتی با روانشناس مورد نظر مشاوره داشته باشید. با کمک از خدمات آنلاین روانشناسی مشکلات خود را حل نموده و رضایت مندی زندگی کنید.

زندگی بدون مشکل امکان پذیر نمی باشد. انکار مشکلات نیز آنها را شدت بخشیده و حل آنها نیازمند طی کردن مسیرهای طولانی تری خواهد بود. اگر شما ساکن شهر تهران هستید مراجعه به دکتر روانشناس در تهران زیاد دشوار نخواهد بود. اما در سایر شهرها ممکن است موانعی برای دسترسی به مشاوره وجود داشته باشد. مشاوره آنلاین روانشناسی این موانع را از سر راه بر می دارد.

تصورات اشتباه در خصوص مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاورانی که که به شیوه آنلاین خدمات خود را ارائه می دهند، در واقع همان روانشناسان متخصصی هستند که در مراکز مشاوره نیز مشغول به فعالیت هستند. بناباین این مشاوره از نظر کیفیت تفاوتی با مشاوره حضوری و رواندرمانی به صورت حضوری ندارد. مشاوره های آنلاین از طریق متن، تماس صورتی یا ویدئوکال امکان پذیر می باشد. برای دریافت مشاوره آنلاین روانشناس توسط دکتر رامین علوی نژاد به اینجا مراجعه کنید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا